Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Motoryzacja

Punkt kalibracji alkomatów w Warszawie

Punkt kalibracji alkomatów w Warszawie

Nie ważne, czy posiadasz alkomat półprzewodnikowy czy elektroniczny, z górnej półki czy może zakupiony w okazyjnej cenie. Każdy z nich musi być regularnie kalibrowany, choć częstotliwość uzależniona jest od konkretnego modelu. Kalibracja to gwarancja tego, że urządzenia działa dokładnie i zapewnia precyzyjne pomiary. Teraz ze spokojem możesz oddać swój alkomat w odpowiednie ręce w warszawskim punkcie. Jak wygląda kalibracja alkomatów? Warszawa to miasto, gdzie możesz to zrobić bezpośrednio.

Kalibracja alkomatu w warszawskim punkcie

Zakupić alkomat jest prosto, sytuacja gorzej przedstawia się, jeśli przychodzi konieczność przeglądu, naprawy lub kalibracji urządzenia. Na szczęście serwis kalibrujemy.pl uruchomił aż dwa swoje punkty w Warszawie (na ulicy Targowej 33A/30 i Pory 59), do których można przyjść z alkomatem. Proces adjustacji trwa około 20 minut, można więc zaczekać na wyregulowanie urządzenia na miejscu. To bardzo atrakcyjna opcja dla kierowców, którzy chcieliby szybko zająć się kwestią kalibracji. Faktycznie, warto trzymać rękę na pulsie i regularnie kalibrować urządzenie, zgodnie z zaleceniami producenta. Wówczas możemy być zawsze pewni dokładności uzyskanych pomiarów.

Nowoczesny punkt kalibracji

Warszawskie punkty kalibracji są czynne od poniedziałku do piątku. Zapewniają one serwis i naprawdę urządzeń zakupionych na stronie kalibrujemy.pl, jak i alkomatów pochodzących od innych producentów. Wizyta w punkcie to idealna okazja, by porozmawiać ze specjalistą. Jeśli dopiero co zakupiłeś/zakupiłaś alkomat i nie wiesz, jak często go kalibrować – śmiało możesz o to zapytać. Pracownik punktu z pewnością rozwieje wszystkie wątpliwości. W oddziałach firmy zawsze pracują doświadczone osoby, dla których świat alkomatów nie ma żadnych tajemnic. Warto podejść do punktu również w przypadku problemów technicznych z urządzeniem czy podejrzeniem usterki. Alkomat znów może działać jak nowy, jeśli tylko trafi w odpowiednie ręce. Dlatego warto postawić na punkt, który cieszy się zaufaniem wielu warszawiaków – zapraszamy: https://www.kalibrujemy.pl/content/25-kalibracja-alkomatu-warszawa

Potrzebna Ci kalibracja alkomatów? Warszawa to Twoje miejsce zamieszkania? Możesz śmiało wybrać usługi punktów Kalibrujemy.pl. To rzetelna firma i lider na rynku w sprzedaży alkomatów. Zajmuje się ona także naprawą i regulacją urządzeń. To bardzo ważne, by nie zaniedbywać wymogu regularnej kalibracji. Przecież alkomat ma nam pomagać podejmować mądre decyzje. Jeśli nie jest dokładny w swoich pomiarach, wówczas rośnie ryzyko na drodze: zarówno dla nas, jak i dla innych.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *