Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Motoryzacja

Możliwości karty flotowej

Możliwości karty flotowej

Jakie są możliwości karty flotowej? Czy warto ją zamówić? Te pytania zadaje sobie wielu przedsiębiorców szukających rozwiązań, które usprawnią pracę firmy, a przy okazji przyniosą oszczędności. Rozliczanie tankowania za pomocą kart paliwowych przynosi wiele korzyści. Niestety oferta części operatorów jest skierowana wyłącznie do dużych przedsiębiorstw posiadających rozbudowaną flotę pojazdów. Naprzeciw oczekiwaniom Klientów wychodzi firma FLOTEX POLSKA, oferta której jest skierowana również do małych oraz średnich firm. 

Jak działa karta paliwowa

Karty paliwowe FLOTEX POLSKA umożliwiają bezgotówkowy zakup paliwa na stacjach ORLEN, BLISKA, BP oraz Shell na terenie całej Polski. Można je zamówić online w zaledwie kilka minut. Wystarczy jedynie wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy oraz przesłać do firmy skany dokumentów rejestrowych. Karty zostaną przesłane na wskazany adres w przeciągu kilku dni. Warto się jednocześnie zastanowić, jaki typ karty będzie najlepszy. Może ona zostać wydania na imię i nazwisko konkretnego kierowcy, numer rejestracyjny wskazanego pojazdu lub na firmę. Dzięki temu łatwo wybrać z oferty optymalne rozwiązanie. Z kart paliwowych FLOTEX POSLKA mogą korzystać nawet ci przedsiębiorcy, którzy posiadają tylko jeden samochód służbowy.

Dodatkowe zalety karty paliwowej

Karta paliwowa znacznie upraszcza proces rozliczania zakupów dokonywanych na stacjach benzynowych. Jej posiadacze nie muszą gromadzić żadnych paragonów. Wszystkie transakcje dokonywane za jej pomocą są dostępne są w Panelu Klienta, dzięki czemu można je na bieżąco monitorować. Raz na miesiąc wystawiana zostaje zbiorcza faktura, dzięki której rozliczanie staje się jeszcze prostsze. Karty paliwowe umożliwiają także zbieranie punktów w programach lojalnościowych, dokonywanie opłat w trybie przedpłaconym na bramkach autostradowych w Polsce (A1,A2,A4) oraz rozliczanie parkowania za pomocą telefonu komórkowego w ponad 50 polskich miastach (usługa mobiParking).

Wiele firm posiada własną flotę pojazdów. Karta paliwowa znacząco skraca czas tankowania, nie wymaga posiadania przy sobie gotówki czy zbierania rachunków i potwierdzeń za dokonane zakupy. To także duże ułatwienie dla samego przedsiębiorcy i osób odpowiedzialnych za firmową księgowość, ponieważ wszystkie transakcje można łatwo i wygodnie monitorować oraz weryfikować w Panelu Klienta. Karty od FLOTEX POLSKA z łatwością można dopasować do swoich potrzeb. Oprócz tego dają one dostęp do wielu przydatnych usług. Decyzja o założeniu karty z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Ułatwi pracę i pozwoli na dodatkowe oszczędności na każdym literze zatankowanego paliwa!

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *