Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Motoryzacja

Szybki czas przygotowania kompletnej oferty ubezpieczenia

Szybki czas przygotowania kompletnej oferty ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC na samochód jest obowiązkowe, dlatego mamy pewność, że naszą agencję odwiedzi wielu klientów. Do tego dochodzi jeszcze ubezpieczenie AC i NNW. Bardzo dużo osób wykupuje również assistance, dlatego warto będzie się zainteresować tym jak zdobyć wielu z tych klientów. Co dla klienta się najbardziej liczy? Na pewno bardzo atrakcyjne oferty i nie chodzi jedynie o cenę, ale również o warunki ubezpieczenia. Na następnym miejscu jest czas szukania oferty. W niektórych firmach siedzą osoby, które bardzo powoli wpisują te dane samochodu i zanim cokolwiek znajdą to godzina jest minimalnym czasem oczekiwania. My w godzinę dzisiaj zrobimy bardzo dużo, dlatego nie będziemy tyle czekać.  Klient musi otrzymać ofertę już. Chce wiedzieć, które z towarzystw ubezpieczeniowych jest dla niego najlepsze. Tylko w ten sposób jest w stanie zainteresować się ofertą.

Jak zachęcić klienta i zyskać jego zaufanie

To bardzo proste. Wystarczy sprawdzić stronę agentbot.pl, gdzie znajduje się agentbot. Co to jest? To specjalna aplikacja, która pozwala nam na wyszukiwanie ofert z wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Wystarczy wpisać jedne dane klienta i w kilka sekund wszystko się wyświetla na ekranie. Klient wie, która oferta jest dla niego najbardziej atrakcyjna. To proste rozwiązanie, z którego korzysta wiele firm w całym kraju. Ułatwiamy sobie zdobywanie zaufania klienta, który wie, że tak szybko jak u nas nigdzie nie otrzyma najlepszej oferty. Konkurencja wtedy nie ma z nami żadnych szans.

Różne pakiety do wyboru

Kontaktując się z firmą, która udostępnia dla nas agentbot dowiemy się, który z pakietów jest dla nas najbardziej korzystny. Na początek można zacząć testować aplikacje i wtedy dowiemy się czy to rozwiązanie wpływa pozytywnie na sprzedaż ubezpieczeń dla naszych klientów. Mamy dostępny CRM gdzie będą znajdowały się wszystkie dane naszego klienta. Można wysyłać mu przypomnienia można przedłużać i rozwiązywać umowy.  Jest to kolejne bardzo przydatne ułatwienie w naszej codziennej pracy. 

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *