Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Rodzina

Prezenty dla nowożeńców – praktyczne czy oryginalne

Prezenty dla nowożeńców – praktyczne czy oryginalne

Wybierając się na ślub stajemy przed niełatwym wyborem zakupu prezentu. Nie zawsze kontakty z parą młodą są na tyle zażyłe, że doskonale wiadomo, jaki podarunek sprawiłby im radość. Nieraz zdarza się, że jest to dalsza rodzina, mieszkająca w innej miejscowości, a chcielibyśmy uniknąć wręczenia koperty z gotówką. Pięknie zapakowana paczka prezentuje się bardziej elegancko i pozwala uniknąć dylematu, jaką kwotę to owej koperty włożyć. Zawarcie związku małżeńskiego wiąże się również z założeniem wspólnego gospodarstwa domowego, nic więc dziwnego, że nowożeńcy zwykle otrzymują podarunki pomagające w jego wyposażeniu.

Artykuły gospodarstwa domowego – jak sprawić, by stały się oryginalnym prezentem

Obdarowując kogoś z jakiejkolwiek okazji chciałoby się, by nie był to kolejny przedmiot pokrywający się kurzem na półce. Nie inaczej jest w przypadku ślubu. Można jednak sprawić, by pomimo jego właściwości użytkowych, stał się oryginalny. Personalizowane prezenty dla nowożeńców to świetny pomysł, by przedmioty używane w codziennym życiu były eleganckie i gustowne. Może to być:

  • grawerowana skrzynka na upominki
  • personalizowany zegar
  • grawerowane filiżanki wraz ze słodkim upominkiem
  • personalizowane ręczniki
  • grawerowana karafka na wino z kieliszkami
  • wyposażony kosz piknikowy
  • personalizowane szlafroki dla dwojga

Te z pozoru zwyczajne przedmioty, dzięki temu, że umieszone zostały na nich imiona, data ślubu lub podpisane „mąż” oraz „żona” sprawiają, że zyskują one zupełnie inny, bardziej podniosły wymiar.

Drobny sprzęt AGD jako prezent ślubny

Dawniej państwo młodzi w dniu ślubu otrzymywali komplet garnków lub zastawy obiadowe. Oczywiście jest to bardzo praktyczny prezent, gdyż przyjmując gości w swoim wspólnym domu, nie musieli się martwić, że czegoś im zabraknie. Obecnie prezenty dla nowożeńców są nieco bardziej wyszukane. I tak, doskonałym pomysłem mogą okazać się sprzęty gospodarstwa domowego, takie jak młynek do kawy, elektryczny spieniacz do mleka, maszyna do chleba lub elektryczne fondue. Z pewnością są to urządzenia, które nie goszczą w każdym domu, jednak mogą sprawić wiele radości obdarowanym młodym małżonkom. 

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *