Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Rodzina

Klimatyczne wesele na Mazurach

Klimatyczne wesele na Mazurach

Ślub to wyjątkowa uroczystość, rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Organizowane po nim wesele powinno pozostać na długo w pamięci Państwa Młodych, jak również zaproszonych gości. Musi odbyć się w wyjątkowych okolicznościach i w specjalnym miejscu. Odpowiednią atmosferę zagwarantuje organizacja wesela na Mazurach.Natura i nowoczesność

Przyjęcie weselne powinno mieć niepowtarzalny klimat i oprawę. Doskonałym regionem na przeżycie wyjątkowych wrażeń są Mazury. Znajdziemy tu piękne krajobrazy i wiele nowoczesnych miejsc, które nie są tak szeroko znane, jak górskie i nadmorskie kurorty. Jest to obszar niezmiernie atrakcyjny turystycznie. Dodatkowo dysponuje szeroką bazą hoteli i innych lokali odpowiednich do organizacji wesela. Jednym z najbardziej klimatycznych jest Jabłoń Lake Resort. Znajduje się tylko 500 metrów od linii brzegowej jeziora Brzozolasek, w centrum Puszczy Piskiej.

Oferta dostosowana do potrzeb

Jabłoń Lake Resort pozwala na organizację bardziej kameralnego, jak i wystawnego wesela. Lokal posiada kilka sal mieszczących razem aż 300 osób. Imprezy mogą być organizowane w różnych porach roku — także zimą. Dodatkowo wesele na Mazurach może być uzupełnione o ognisko lub kulig dla z pochodniami. Dostępne są specjalne pakiety SPA, które mogą służyć małżonkom lub zaproszonym gościom.

Elastyczne menu weselne

Lokal zapewnia menu weselne dostosowane do preferencji Państwa Młodych. Mogą być to zarówno tradycyjne potrawy, jak i bardziej nietypowe. W razie potrzeby Jabłoń Lake Resort przygotuje oddzielne menu dla osób na diecie lub wymagających specjalnego żywienia, jak wegetarianie, weganie czy alergicy. Co więcej, tego typu życzenia nie mają wpływu na cenę usług. Trzeba tylko wcześniej poinformować pracowników o tym, ilu gości ze specjalnym menu przewidujemy.W cenę usługi wliczone jest również pyszne ciasto, natomiast tort weselny może mieć indywidualny rozmiar, kształt i dodatki. Alkohol może być dostarczony przez organizatorów wesela lub zakupiony w barze hotelowym. Firma oferuje korzystne rabaty, ustalane indywidualnie w zależności od wybranego asortymentu.

Oprawa przyjęcia i dodatki

Nie ma dobrego wesela bez muzyki i tańca. Rodzaj oprawy muzycznej zależy od Państwa Młodych. Lokal dysponuje ofertą sprawdzonych muzyków i DJ-ów, dlatego możliwa jest organizacja przyjęcia w każdym stylu. Do dyspozycji gości jest aż 50 pokoi — jednoosobowych, dwuosobowych i trzyosobowych. Poza tym można skorzystać ze specjalnego pokoju przygotowanego wyłącznie dla Młodej Pary. Jabłoń Lake Resort może być wynajęty do wyłącznej obsługi wesela, wszystko zależy od potrzeb.Wesele na Mazurach może być wyjątkowym czasem, spędzonym w gronie najbliższych. To wspaniała okazja do relaksu w otoczeniu pięknej natury, w jednym z najpiękniejszych zakątków w Polsce. Jabłoń Lake Resort zawsze stara się spełnić nawet najbardziej nietypowe oczekiwania Państwa Młodych. To wszystko po to, aby ślub i wesele pozostawiły w pamięci najpiękniejsze wspomnienia na całe życie.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *