Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Internet

Movavi Screen Recorder 2021

Movavi Screen Recorder 2021

Często nagrywasz filmy i rozmowy online? A może tworzysz webinaria lub tutoriale? W takim razie skorzystaj z Movavi Screen Recorder 2021. Ten pożyteczny program powoli Ci kontrolować każdy aspekt nagrywania i edytować Twoje filmy.

Do czego służy Movavi Screen Recorder 2021

Oprogramowanie to umożliwia nagrywanie filmów, pracy na ekranie komputera lub rozmów prowadzonych za pośrednictwem komunikatorów. Jest bardzo przydtane zwłaszcza jeśli prowadzisz webinaria, screencasty lub np. chcesz zarejestrować Twoje postępy w grze komputerowej.
Obsługa tego programu jest bardzo prosta i nie sprawia trudności także mniej zaawansowanym użytkownikom. Proces nagrywania możesz uruchomić włączając nagrywarkę i zaznaczając obszar przechwytywania. Możesz nagrywać wiele źródeł audio na raz, a także klawisze i ruchy kursora, a następnie zapisać Twój plik w dowolnym formacie.

Masz liczne możliwości, by uatrakcyjnić Twój materiał. Możesz rysować na filmie w trakcie nagrywania lub dodawać rysunki i wykresy do swoich tutoriali. Natomiast Twoje materiały filmowe możesz wzbogacić dodając profesjonalne przejścia i ciekawe efekty oraz animacje. Dzięki temu będą one bardziej angażujące.

Movavi Screen Recorder 2021 – najważniejsze funkcje

 • ustawienie liczby klatek;
 • wyznaczenie obszaru przechwytywania;
 • wybór parametrów nagrywania audio i video;
 • nagrywanie ruchów i kliknięć myszy;
 • kontrola procesu nagrywania za pomocą skrótów ekranowych lub podręcznego paska;
 • edycja zrzutów ekranu podczas nagrywania;
 • edycja materiału filmowego (skracanie, przycinanie, obcinanie lub łączenie klipów);
 • dodawanie efektów specjalnych, filtrów lub animacji;
 • zapis pliku w licznych formatach;
 • nagrywanie automatyczne (możliwość ustawienia czasu);
 • błyskawiczny zapis w trybie SuperSpeed.

Zrzuty ekranu mozesz zapisać w licznych formatach graficznych takich jak: .bmp, .jpg, .png, .tiff. Natomiast filmy w: .avi, .swf, .mkv, .mp4, .ogv, .mov, .webm, .wmv. Pliki audio w: .mp3, .ogg, .wav, .wma.

Gdzie kupić Movavi Screen Recorder 2021

Interesuje Cię ten pożyteczny program? W takim razie nie wahaj się i odwiedź stronę: https://www.vebo.pl/movavi-screen-capture. Znajdziesz tam przydatne informacje dotyczące warunków zakupu. Możesz zdecydować się na licencję do użytku osobistego lub do firmy. Raz zakupiona jest wieczysta do danej wersji oprogramowania. Movavi Screen Recorder 2021 jest przeznaczony na platformę: Windows 10, 8.1, 8 lub 7 32/64-bit.

Odwiedź vebo.pl i zacznij już dziś nagrywać z Movavi Screen Recorder 2021!

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *