Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Zdrowie i uroda

Wampirzy lifting

Wampirzy lifting

Wiele kobiet walczy o młody wygląd twarzy. Zmarszczki pojawiające się na twarzy są powodem wielu kompleksów, mimo tego, że są naturalne. Podczas redukcji różnych bruzd pomocny będzie wampirzy lifting. Jest to zabieg, podczas którego używa się osocza bogatopłytkowego pacjentki. Pobiera się je przed zabiegiem z krwi pacjentki. Lekarz odpowiednio je odwirowuje w specjalistycznym sprzęcie. Podczas tego procesu oddzielają się wszystkie elementy krwi. Zabieg jest bezpieczny, ponieważ używa się do niego substancji, które występują naturalnie w ciele pacjenta.

Czym jest wampirzy lifting?

Zabieg pozwoli nam odżywić skórę, pozbyć się zmarszczek w okolicy oczu, czoła, ust, nosa i policzków. Wygładzi również brudy na dłoniach, szyi, oraz dekolcie. Osocze bogatopłytkowe używane jest również do leczenia łysienia, jednak najbardziej popularne jest przez wygładzanie zmarszczek.

Osocze bogatopłytkowe stymulowane są płytki krwi tak, aby regenerować naszą skórę. Przez to nasza skóra stanie się bardziej jędrna i elastyczna. Wampirzy lifting wykonywany jest za pomocą mezoterapii igłowej. Jak nazwa wskazuje, używa się do tego niewielkich igieł, które są kilkukrotnie wkłuwane. Ten zabieg pobudza tkanki łączne do produkcji kolageny, który odpowiada za stan naszej skóry. Po tej kuracji skóra będzie nawilżona i pozbawiona zmarszczek. Zabieg trwa 60 minut.

Przed zabiegiem lekarz przeprowadzi wywiad, podczas którego upewni się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania wampirzego liftingu. Nie mogą się mu poddać osoby, które:

  • są w ciąży lub karmią piersią,
  • cierpią na choroby krwi,
  • borykają się z nowotworami,
  • przyjmują antykoagulantów.

Wampirzy lifting będzie się utrzymywał od 6 do 12 miesięcy. Po tym czasie trzeba będzie powtórzyć zabieg, ale o tym będzie informował nas lekarz medycyny estetycznej. Po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona i podrażniona, ale wszystko powinno minąć po kliku godzinach. Zmiany w wyglądzie miejsca, które było poddawane kuracji możemy zobaczyć po 2-3 tygodniach.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *