Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Dom i wnętrze

Nowoczesne roboty myjące podłogi

Nowoczesne roboty myjące podłogi

Czy mycie podłóg musi być męczące i czasochłonne? Okazuje się, że nie. Kiedy zastąpimy tradycyjny mop nowoczesnym rozwiązaniem, przekonamy się, że czyszczenie podłóg może stać się prawdziwą przyjemnością.

Roboty odkurzające cieszą się coraz większym zainteresowaniem osób, które lubią porządek, jednak nie mają wystarczająco dużo czasu na sprzątanie lub po prostu wykonywanie tej czynności jest dla nich nużące. Na szczęście w odpowiedzi na ich oczekiwania powstał robot myjący Dibea D960, który łączy w sobie funkcje mopa oraz odkurzacza, zapewniając kompleksowe, dokładne odkurzanie na sucho oraz mopowanie z odkurzaniem wstępnym. Do każdej z tych funkcji dedykowany jest specjalny zbiornik na zanieczyszczenia, dzięki czemu robot stanowi urządzenie bezworkowe.

To propozycja, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Jest prosty w obsłudze, działa skutecznie i szybko, co jest jego niewątpliwym atutem. Idealnie czysta podłoga, jaką zapewnia robot myjący, zadowoli każdego, w szczególności perfekcjonistów lubiących idealny porządek, a także tych, w których domu są zwierzęta, dzieci lub alergicy.

Sklep wdomu24.pl oferuje produkt dokładnie czyszczący wszelkie zakamarki, charakteryzujący się nie tylko wyjątkową skutecznością, ale także nowoczesnym designem oraz atrakcyjną ceną. Funkcjonalne urządzenie można dostosować do indywidualnych potrzeb w taki sposób, aby najbardziej ułatwiało pracę. Dzięki niezwykle dużej sile ssącej 1,2 KPa Dibea D960 bardzo dobrze odkurzy podłogi, a dywany pozostawi idealnie czyste, bez włosów czy sierści zwierząt.

Warto zwrócić uwagę również na to, że urządzenie jest stosunkowo niskie, co także wyróżnia je wśród podobnych sprzętów znajdujących się na rynku. Dzięki temu bez problemu zmieści się pod większość mebli oraz kanap, dokładnie czyszcząc zabrudzone powierzchnie. Robot myjąco-odkurzający został wyposażony w filtr HEPA, który zatrzymuje drobne cząsteczki zanieczyszczeń. Dzięki temu zabiegowi powietrze w czyszczonym pomieszczeniu będzie wolne od bakterii oraz roztoczy, a co za tym idzie – przyjazne alergikom.

Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu sprzątanie na sucho oraz mokro przestanie spędzać sen z powiek, zabierając energię oraz czas. Wyjątkowo czyste powierzchnie z pewnością zostaną docenione nawet przez największych profesjonalistów, którzy zwracają uwagę na wszystkie detale. Nowoczesny charakter sprzętu, jego design, funkcjonalność oraz najwyższa jakość doceniane są przez zadowolonych klientów, którzy już odkryli jego możliwości.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *