Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Technologie

Jak działa antywirus na androida

Jak działa antywirus na androida

Telefon pełni dziś funkcje albumu do zdjęć, portfela, notesu z zapisanymi ważnymi informacjami, przechowalni dokumentów, a to tylko niektóre z form jego zastosowania. Dla wielu osób smartfon to miejsce, w którym trzymają całe życie. Warto więc zadbać o jego bezpieczeństwo stosując antywirus dla systemu Android. Internet Security for Android od firmy Kaspersky to oprogramowanie, które pomoże zabezpieczyć urządzenie przed nieproszonymi gośćmi.

Jak działa program antywirusowy

-Blokuje podejrzane aplikacje, strony internetowe i pliki – dzięki temu możesz być pewny, że nie zainfekujesz swojego urządzenia niechcianym oprogramowaniem, którego instalację wymusi złośliwa witryna internetowa lub aplikacja.
-Umożliwia kontrolowanie dostępu do określonych aplikacji – będziesz mógł dobrać odpowiednie ustawienia, których zadaniem jest ochrona zawartości poszczególnych aplikacji zainstalowanych na Twoim telefonie.
-Blokuje oprogramowanie spyware monitorujące połączenia, wiadomości i lokalizację – w dzisiejszych czasach bardzo dużo słyszy się o oprogramowaniu szpiegowskim. Dzięki tej funkcji możesz spać spokojnie, gdyż odetnie ona ich działanie, gdy tylko pojawi się infekcja spyware.
-Zawiera narzędzie Anti-Theft chroniące urządzenia mobilne i dane na wypadek kradzieży lub zgubienia – w momencie, gdy stracisz swoje urządzenie w wyniku kradzieży lub innych wypadków losowych to nikt z niego nie skorzysta. Twoje urządzenie będzie chronione przed niepowołanymi rękoma i nie pozwoli na wyłudzenie informacji o Tobie w ten sposób.
-Wykorzystuje uczenie maszynowe do ochrony przed nowymi zagrożeniami – dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji, oprogramowanie antywirusowe będzie w stanie samodzielnie się uczyć. Wpłynie to pozytywnie na wykrywanie coraz to nowszych zagrożeń. Internet jest pełen niepewnych źródeł, a przestępcy nie śpią i udoskonalają swoje wirusowe oprogramowanie. Ta funkcja skutecznie Cię przed tym ochroni.

Antywirus dla systemu Android to dzisiaj rzecz niezbędna. Nikt nie wyobraża sobie momentu, w którym ktoś zaatakuje jego prywatność. W czasach, gdzie telefon jest magazynem na wszystko, a gadżety elektroniczne opanowały świat, nikt nie może czuć się bezpiecznie bez tarczy, jaką daje użytkownikom Kaspersky. Ochrona danych to priorytet tego programu. Dzięki temu, że sam dostosowuje się do obecnych trendów w atakach komputerowych, spełni swoje zadanie w 100 procentach. Obroni dostęp do każdego urządzenia z systemem Android, na którym jest zainstalowany. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *