Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Turystyka i podróże

Ekspresowy transport na lotnisko

Ekspresowy transport na lotnisko

Potrzebujesz się szybko dostać na lotnisko w Modlinie? Niejedna osoba była w tego typu sytuacji. Wielu z nas śpieszy się, przesiada, patrzy na zegarek. Sprawa komplikuje się, jeśli nie pochodzimy z Warszawy. Wówczas dojazd na lotnisko może być stresujący. Czy dotrę na czas? Czy nie zatrzymają mnie korki? Czy znajdę właściwy autobus/pociąg? Wątpliwości jest wiele, dlatego lepiej postawić na sprawdzony transport – a jest nim wynajęcie pojazdu z kierowcą.

Jak wynająć pojazd z kierowcą

Transport na lotnisko Modlin warto oddać w ręce sprawdzonego kierowcy, który doskonale zna trasę i potrafi szybko dostać się do celu. Idea jest następująca: wystarczy zamówić kierowcę i czekać we wskazanym miejscu o ustalonej dacie i godzinie. Można liczyć na punktualne przybycie pojazdu, który zabierze nas na lotnisko. Jest także możliwość transportu z lotniska Chopina do Modlina – bez stresu i w komfortowych warunkach można dostać się na kolejny rejs. Wystarczy skorzystać z usług firmy Shuttle24.

Jak działa Shuttle 24

Na stronie internetowej Shuttle24.pl można zarezerwować swój przejazd. Opcji jest kilka. Najczęściej wybieraną jest samochód z kierowcą. Dla osób ceniących sobie wygodę, istnieje możliwość zabukowania pojazdów klasy biznes (limuzyn). A co jeśli transport na lotnisko Modlin obejmuje większą grupę osób? Na przykład rodzinę czy współpracowników? Wówczas można wynająć autokar lub van. Usługę łatwo dopasować do swoich oczekiwań i możliwości finansowych. Bez względu na wybraną opcję, można liczyć na punktualność, komfort podróży, profesjonalizm kierowcy oraz uczciwą i raz ustaloną cenę (bez ukrytych kosztów!). Transfer może mieć charakter prywatny lub biznesowy. Można go zamówić dla siebie lub swoich bliskich bądź pracowników. Kontakt z kierowcą przebiega bez problemu – czeka on na lotnisku bądź podjeżdża pod wskazany adres, a klient zostaje poinformowany o tym fakcie 15 minut wcześniej. Shuttle 24 sprawia, że nie trzeba absolutnie martwić się czasem czy trasą, wszystkim zajmuje się firma, dowożąc gości na lotnisko.

Warszawa to ogromne miasto. Z jednej strony daje to dużo możliwości transportu. Z drugiej, podnosi ryzyko wystąpienia opóźnień i korków. Często znalezienie odpowiedniego środka transportu jest problematyczne i stresujące. Sprawa komplikuje się, jeśli mamy ciężką walizkę, którą trzeba ze sobą wszędzie mieć. Lepiej więc postawić na usługę firmy Shuttle24 – to proste rozwiązanie, a jakże komfortowe! W podróży nie warto przejmować się dojazdami czy ich planowaniem.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *