Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Dom i wnętrze

Wyposażenie małej łazienki

Wyposażenie małej łazienki

Aranżacja stosunkowo niedużej łazienki może być dość problematyczna. Małe pomieszczenie powinno być przede wszystkim funkcjonalne, dlatego najwięcej uwagi należy poświęcić nie tylko na dobór urządzeń sanitarnych, ale również odpowiedniej armatury. Niewielka łazienka wymaga montażu wyłącznie niezbędnych elementów wyposażenia. Jednak nawet w przypadku małych pomieszczeń, odpowiednia aranżacja pozwala na stworzenie wyjątkowo funkcjonalnej i komfortowej przestrzeni łazienkowej.

Przy wyborze baterii łazienkowych do niedużej łazienki, warto mieć na uwadze przede wszystkim długość wylewki. W przypadku niedużych umywalek najlepiej sprawdzają się krótkie wylewki. Powinna posiadać je w swojej ofercie każda, dobra i zajmująca się sprzedażą osprzętu takiego jak armatura nierdzewna hurtownia. Jeżeli pozwolą na to wymiary umywalki, zamontować można baterie stojącą. W przypadku wyboru bardzo niewielkiej umywalki lepiej jednak rozważyć montaż ściennej baterii.

Jeżeli łazienka jest bardzo mała, bardzo często montaż wanny nie jest możliwy. Wówczas należy zdecydować się na kabinę prysznicową. Najlepszym wyborem będzie podtynkowa armatura kwasoodporna, która posiada przyłącza ukryte w ścianie, przez co zajmuje niewiele miejsca. W dziedzinie takiej, jak armatura nierdzewna sklep zajmujący się sprzedażą tego typu osprzętu z pewnością będzie posiadał w swojej ofercie wszystkie niezbędne do montażu elementy. Dla użytkownika widoczna będzie jedynie wylewka oraz część przeznaczona do regulacji strumienia oraz temperatury wody.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *