Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Budownictwo

Oryginalne nakładki na śruby do ich zakrycia

Oryginalne nakładki na śruby do ich zakrycia

Wystająca śruba nie wygląda najlepiej, dlatego jeśli jest możliwość jej zakrycia to na pewno trzeba z tego skorzystać. Śruby mogą również powodować skaleczenia, dlatego jeśli widzimy, że gdzieś wystają to trzeba będzie ją zakryć. Jeśli śruby znajdują się w ogrodzeniu albo w jakieś konstrukcji na zewnątrz to, jeśli nie będą zakryte to kwestią czasu jest aż zaczną rdzewieć. Tego na pewno nie chcemy, dlatego warto stosować zaślepki na śruby, które zostały do tego stworzone. 

Rodzaje nakładek na śruby

  • M 5/8mm,
  • M 6/10mm,
  • M 8/13mm,
  • wiele innych.

Wystarczy, że dopasujemy wielkość nakładki do śruby. Nie jest to trudne. Wystarczy sprawdzić, jaki klucz pasuje na śrubę i już wiemy, która nakładka się dla nas nadaje. To proste rozwiązanie jest bardzo skuteczne w codziennym użytkowaniu. Nie znajdziemy nic tańszego i bardziej estetycznego jak wspomniane nakładki na śruby. Warto, zatem bardzo dokładnie przejrzeć wszystkie przygotowane przez producenta oferty.

Od czego zależna jest cena nakładki na śruby

Cena zależna będzie do wielkości. Im większa nakładka tym więcej materiałów było potrzebny, aby ją wyprodukować. To, dlatego warto sobie to wszystko sprawdzić. Może być tak, że dużą nakładkę kupmy za nieco ponad dwa złote za sztukę, a małych w tej cenie kupimy dziesięć. Trzeba sprawdzać wszystko i analizować. Można najpierw sprawdzić ceny nakładek i dopiero wtedy dopasować do mebli czy ogrodzenia śruby. W ten sposób zaoszczędzimy jeszcze więcej, a wielu osobom, które zajmują się takimi pracami bardzo na tym zależy. 

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *