Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Usługi

Mazury – oferta dla biznesu

Masz dosyć konferencji przeprowadzanych w miejskiej dżungli? Organizujesz wyjazd pracowniczy i chce, aby odbył się on w wyjątkowym miejscu? Czy też może sądzisz, że wspaniałe widoki wokół pozwolą przeprowadzić Ci bardziej owocne konwersacje? Jeżeli te pytania są Ci bliskie, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego hotelu Mazurski Raj. Organizujemy konferencje na mazurach w samym sercu natury. Twoi pracownicy będą pod wrażeniem, partnerzy docenią starania, a negocjatorzy staną się bardziej przychylni do proponowanych przez Ciebie warunków.

Dlaczego właśnie Mazury?

Mazury znajdują się w stosunkowo niewielkiej odległości od centrum polskiego biznesu, jakim jest Warszawa. To miejsce, które pozwala uciec choć na chwilę od wielkomiejskiego szumu, hałasu i pośpiechu. Warmia i Mazury oferują doskonałe warunki do wypoczynku, co wcale nie musi znaczyć, że w całości zrezygnujemy z pracy. Organizacja konferencji czy wyjazdu pracowniczego na te tereny będzie stanowiła udane połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Dlaczego oferta Mazurskiego Raju?

Nasz hotel znajduje się w świetnej lokalizacji – obok miejscowości Ruciane Nida, którą od stolicy naszego kraju dzieli jedynie 190 kilometrów. W naszym hotelu doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wszelkie biznesowe spotkania wymagają odpowiedniego przygotowania. Dlatego dysponujemy zapleczem, które pozwala zorganizować szkolenia, konferencje i gale profesjonalny sposób. Dbamy o kompleksowe zaplecze techniczne oraz miejsce odbywania się wydarzenia – dysponujemy aż sześcioma salami konferencyjnymi, w których znajdują się miejsca dla aż 250-ciu uczestników. Z nami sprawnie zorganizujesz branżowe spotkanie z firmami z różnych krajów, jak i zaplanujesz ciekawe oraz pełne atrakcji szkolenie. To wszystko przy profesjonalnej i dyskretnej obsłudze ze strony naszych pracowników. Dysponujemy oczywiście odpowiednią bazą noclegową dla uczestników wydarzenia, a także punktami gastronomicznymi, które oferują menu smaczne i przygotowane w oparciu o jedynie świeże produkty.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *