Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Rozrywka

Kogo możemy się spodziewać w 8 edycji programu Rolnik szuka żony

Kogo możemy się spodziewać w 8 edycji programu Rolnik szuka żony

W niedzielę 4 kwietnia został wyemitowany pilotowy odcinek nowego sezonu popularnego już od kilku lat w Polsce show Rolnik szuka żony. Po raz 8 uczestnicy, którymi są samotni mężczyźni oraz kobiety zamieszkujący wsie w całym kraju, będą szukać szczęścia i miłości na oczach milionów widzów. W tym odcinku mogliśmy poznać sylwetki uczestników, którzy już latem spotkają się ze swoimi potencjalnymi partnerami na całe życie. Ośmioro uczestników w tym 2 panie przedstawili swoje wizytówki, które mają zachęcić singli do napisania listów miłosnych do rolników i rolniczek.

Zatem kogo być może zobaczymy w 8 sezonie „Rolnik szuka żony”?

  • 56-letnia Elżbieta i 28-letnia Kamila to jedynie panie w tym zestawieniu. Starsza ma już za sobą 2 nieudane małżeństwa, wychowuje 3 dzieci i prowadzi plantację truskawek. Młodsza zajmuje się uprawą pieczarek, a jej marzenie to założenie rodziny ze starszym mężczyzną. 
  • W programie być może zobaczymy 26-letniego Stanisława i i 23-letniego Kamila, którzy pomimo młodego wieku podchodzą do życia i związków bardzo poważnie i szukają partnerki na dobre i na złe. Stanisław jest właścicielem 300 hektarowego gospodarstwa, pragnie kobiety dojrzałej i zdecydowanej. Kamil to hodowca francuskich krów, który pragnie związku opartego na zaufaniu. 
  • 33-letni Maciej, 55-letni Krzysztof i 37-letni Łukasz to mężczyźni, którzy w przeszłości byli już żonaci ale niestety ich związku rozpadły się. Teraz pełni nadziei czekają na listy dam z całej Polski, wierząc, że znajdą w końcu miłość po grób. Maciej to były wojskowy, obecnie hodowca krów i ptactwa. Krzysztof prowadzi gospodarstwo agroturystyczne, bardzo ważna jest dla niego wiara. Łukasz to były zapaśnik, a obecnie producent wędlin. 
  • Miłą niespodzianką dla wiernych fanów Rolnika okazał się występ Emila, który w poprzedniej edycji zabiegał o względy Magdy. Mężczyzna hoduje krowy i prowadzi pasiekę, tak jak trójka innych panów jest rozwodnikiem. 

fot. https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *