Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Zdrowie i uroda

Jak zniwelować nieestetyczny wygląd cery? – remedium na zmarszczki

Jak zniwelować nieestetyczny wygląd cery? – remedium na zmarszczki

Zmarszczki mimiczne mogą dotknąć każdego, bez względu na wiek. Jedną z głównych przyczyn występowania tego typu anomalii są geny, zatem proces ten jest nieunikniony. Jednak pojawiają się one dosyć wcześnie i z wiekiem przybierają na sile. Taki stan cery może często powodować dyskomfort psychiczny osoby dotkniętej zmarszczkami. W wyniku narastających kompleksów zaburzają się dotychczas ukształtowane więzi z innymi oraz pojawiają się kłopoty w kontaktach społecznych. By poprawić swój wygląd – a przy tym samoocenę – warto zastosować adekwatną terapię, której ważnym składnikiem jest Element krem z jadem żmii.

Jad żmii w kremie – jak działa?

W kremie Element zastosowano substancję wytworzoną w warunkach labolatoryjnych, która swoim składem odpowiada jadowi żmii świątynnej. Dzięki temu kosmetyk ten:

  • działa na naskórek w odprężający sposób
  • działa rozkurczająco na mięśnie twarzy i dzięki tej blokadzie stanowi profilaktykę zmarszczek mimicznych
  • działa na zasadzie botoksu, a zatem silnie wygładza naskórek tam, gdzie występują bruzdy zmarszczkowe
  • niweluje oznaki starzenia nie tylko na twarzy, ale również szyi oraz dekolcie

Dodatkowym atutem kremu z jadem żmii świątynnej jest jego lekka konsystencja, dzięki czemu dobrze się wchłania oraz stanowi bardzo dobre przygotowanie pod nałożenie makijażu. Ponadto odpowiedni jest dla każdego typu cery.

Stosując w czasie porannej pielęgnacji krem Element z jadem żmii świątynnej, zmarszczki mimiczne na czole, wokół ust o oczu odejdą z pewnością w zapomnienie.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *