Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Zdrowie i uroda

Działania botoksu w kosmetyce

Działania botoksu w kosmetyce

Zmarszczki są pierwszą oznaką że zaczynamy się starzeć, to powie każdy, kto spotkał sie kiedykolwiek z tym problemem. Prasa kobieca prezentuje dziesiątki jak nie setki różnych metod na zminimalizowanie zmarszczek albo wręcz ich usuwanie. Czym są zmarszczki? To najprościej rzecz ujmując zagniecenia skórne, które pojawiają się w danym wieku i spowodowane są najczęściej zmniejszeniem nawilżenia skóry i spadkiem ilości kolagenu w organiźmie.

W opiniach wielu specjalistów z tej dziedziny możemy spotkać stwierdzenie, że to, kiedy te zmarszczki się pojawią, mamy zapisane w genach i nie ma powodu, żeby w to wątpić, ponieważ na wiele aspektów czy zdrowotnych czy także innych, wpływ mają właśnie geny. Niewątpliwie na wystąpienie zmarszczek może miec równiez wpływ utrata wagi, zła dieta albo palenie tytoniu. Likwidacja zmarszczek spędza sen z powiek wielu paniom ale nie tylko. Coraz więcej mężczyzn jest świadomych swojego wyglądu. W jaki sposób zlikwidowac zmarszczki? Jest całe mnóstwo metod i sposobów na złagodzenie czy likwidację tej przypadłości. Na pierwszy plan wysuwają się kremy przeciwzmarszczkowe, które nie zlikwidują, jak pokazują reklamy zmarszczek, ale mogą sprawić, że pojawią się dużo później ze względu na składniki tych kremów, które odżywiaja i nawilżają.

Cała gama maseczek, masaży, ampułek, serum itd. może nam pomóc w spłyceniu zmarszczek, ale ich likwidacja, naturalnie w momencie gdy kremy nie pomagają a jest za wcześnie na interwencję chirurgiczną jest możliwa za pomocą zastrzyków z botuliny czyli z botoxu. Zastrzyki takie działają zarówno na płytkie, jak i głębokie zmarszczki. Kraków jest miejscem, gdzie znajduje się mnóstwo gabinetów kosmetycznych oferujących tego rodzaju kuracje. Wystarczy wpisać w przeglądarce internetowej: botox kraków, i juz otrzymujemy listę takich miejsc. Warto jednak zwracac uwagę na renomę i opinie gabinetów kosmetycznych.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *