Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Biznes i finanse

Zabezpieczenia produktów w transporcie – poradnik

Zabezpieczenia produktów w transporcie – poradnik

Zabezpieczenie produktów, które przewożone są z jednego miejsca na drugie to bardzo ważna kwestia. Jeśli takie produkty ulegną zniszczeniu to klient ich nie przyjmie i wtedy firma ponosi bardzo duże straty. Nie można sobie na to pozwolić, dlatego trzeba będzie tak zabezpieczyć produkty żeby wszystko dojechało w całości na miejsce. Dostarczenie towaru, który jest zniszczony może oznaczać utratę klienta, który nie jest zadowolony z naszych usług.

Bezpieczne opakowanie towaru

Trzeba kupić opakowania kartonowe, które wielkością dopasowane są do produktów, jakie mamy przewozić. Można takie opakowania kupić gotowe, ale można również zamówić je u producenta wedle własnych wytycznych. Im coś cięższego ma być przewożone tym grubsza musi być tektura i trzeba o tym pamiętać. Sam karton może nie wystarczyć, bo jeśli przewozimy coś drobnego jak jakieś przyprawy w słoikach to, co wtedy? Wtedy przydadzą nam się przekładkowe kratownice z tektury, które wzmocnią środek pudełka, ale też zabezpiecza bardzo dobrze produkty. Kratownica dopasowana jest wielkością do opakowania, jakie ma się tam znaleźć. To ma wejść ciasno, bo tylko wtedy nie będzie się bujało na boki, co oznacza, że się nie stłucze czy nie zgniecie.

Zalety korzystania z kratownic tekturowych

Zalet jest bardzo dużo, ponieważ chronią one w stu procentach produkty, które przewozimy. Konstrukcja opakowania jest wzmocniona, co oznacza, że można takich pudełek wiele postawić jedno na drugim. Taka kratownica może być wykorzystywana wielokrotnie, dlatego jest to ekologiczne rozwiązanie. Nie ma znaczenia, z jakiej branży mają być przewożone produkty, bo w szybki sposób można dopasować wielkość kratownic do własnych potrzeb. Ciekawostką jest to, że taka kratownica może być też ozdobą i można w ten sposób eksponować towar, jaki sprzedajemy. Korzystanie z kratownic tekturowych ułatwia liczenie towaru, jaki sprzedajemy i właśnie wysyłamy do klienta. Bezpieczne dotarcie na miejsce to priorytet dla każdej firmy bez względu na to, jaki towar oferuje.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *