Orzeł Bielik

blog społecznościowy

Biznes i finanse

Utrzymuj swoich Klientów przy sobie dzięki systemowi Versum

Utrzymuj swoich Klientów przy sobie dzięki systemowi Versum

Prowadząc biznes sam dobrze wiesz, jak ważne jest utrzymanie klientów przy sobie. Nowych tak trudno pozyskać, a dotychczasowi (o ile będą dobrze obsłużeni), mogą wracać i przyprowadzać swoich znajomych, multiplikując w ten sposób Twoje przychody.

Versum – utrzymaj Klienta

System Versum pozwala na stosunkowo łatwe utrzymanie klienta za pomocą wygodnych wiadomości (najczęściej SMS). Możesz w nich wysyłać treści automatycznie zdefiniowane przez system, jak również informacje o określonych produktach bądź po prostu przypomnienia o konieczności wykonania określonych zabiegów. Co więcej w wiadomościach możesz wysyłać link do systemu rezerwacji, dzięki któremu klient może od razu wejść do aplikacji i zarezerwować termin poprzez rezerwacje online. Pamiętaj, że system Versum jest kompatybilny z przeglądarkami dostępnymi w urządzeniach mobilnych.

Upływ czasu – Twój wróg w prowadzeniu biznesu

Jeśli klient nie pojawiał się w Twoim salonie od dłuższego czasu, możesz być raczej pewny, że już nie wróci do Ciebie. Chyba, że przypomnisz mu o swoim istnieniu.

W systemie Versum możesz jasno zdefiniować czas, po którym wiadomość dotrze do Twojego adresata. Dzięki temu rozwiązaniu nie „przygnieciesz” swojego klienta masą niechcianych wiadomości.

Możesz też zoptymalizować usługi pod kątem konkretnej osoby i przedstawiać je swoim klientom. Jeśli na przykład posiadasz zaawansowany warsztat samochodowy, możesz namówić swoich dotychczasowych klientów na zmianę opon.

Badaj przychody

System Versum umożliwia również sprawdzenie, jak dana kampania marketingowa przedkłada się na wzrost Twoich realnych przychodów. Menu zaawansowanych statystyk pozwoli Ci szybko przeanalizować wnioski i wprowadzić niezbędne poprawki. Przekonasz się, że utrzymanie klienta przy sobie za pomocą kilku wiadomości jest skuteczniejsze, niż drogie akcje reklamowe skierowane do szerszego grona odbiorców.

System rezerwacji wizyt

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *